четвер, 30 березня 2017 р.

29 березня в бібліотеці коледжу було проведено Інформ-реліз: "Дозвілля народів світу".(на фото: ведучі заходу Свіржевська Світлана ІІІ-Г, Гоцик Інна ІІІ-В, Кушпетюк Аліна ІІІ-В)
  На заході студенти ознайомилися не тільки з дозвіллям народів світу, а й влаштували змагання по-ісландські, в якому команди обмінюються віршами: відповідь на куплет, який запропонований, слід починати з його останньої букви.Також грали аргентинську гру "Вода - Земля - Небо" в бібліотечній інтерпретації "Автор - Книга - Журнал", за допомогою   китайської гри "Камінь - Ножиці - Папір" ("Чу-Ва-Чі", "Ю-Зе-Фа", "Чін-Гін-Са", "Цу-Е-Фа") ми визначили, вірш якої команди зачитуватиметься першим.
(на фото: зав.бібліотекою Пальоха О.Я., ведучі заходу Гоцик Інна ІІІ-В, Кушпетюк Аліна ІІІ-В, Свіржевська Світлана ІІІ-Г та вихователь гуртожитку Стрільчук Н.А. Фото: Тимощук Вероніки ІІІ-Г.)
  По закінченню заходу, Оксана Ярославівна ознайомила відвідувачів з  книжковою виставкою "До книги і читання - через дозвілля і спілкування" на якій представлені видання сучасних авторів. Адже, найкраще дозвілля - це цікава книга, а книга - найкраще джерело нових ідей.
  
Немає коментарів:

Дописати коментар