пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

Автограф - це не просто дарчий напис. Це дорогоцвіт людської сердечності й доброти.

Макс Кідрук
 16 вересня 2019 року,  у фойє Культурно мистецького центру м.Володимира-Волинського зібрав  аудиторію зацікавлених слухачів,  Макс Кідрук з презентацією своєї нової книги "Доки світло не згасне назавжди".
   Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.
  Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з'являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.
  Цікавою родзинкою книги є те, що через спеціальний мобільний додаток читач може поспілкуватися з персонажами книги, запитати про те, що цікавить або турбує.

  Однією з багаточисельних прихильників Макса Кідрука, є наша бібліотекарка,  Наталія Анатоліївна Зеленчук, яка з цікавістю слухала, дивилась та насолоджувалась розповіддю про новий роман "Доки світло не згасне назавжди". 

  Зустріч з автором вважається не завершеною, не придбавши книгу для наших студентів з автографом.

Книга, яка захоплює, чекає на Вас у бібліотеці!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар