понеділок, 21 березня 2016 р.

До Міжнародного жіночого дня


Весна – найпрекрасніша пора року. В цю пору ми святкуємо найніжніше, найсвітліше, найкраще серед усіх свят – Міжнародний жіночий день. В цей день весь світ вшановує жінку, від якої пішло все прекрасне на землі. 
"І молодую, і в літах, тебе прославили в віках. Імена жінок у вулицях міста" - так називався інформ-реліз, який відбувся 14 березня в бібліотеці коледжу. 
Яка ж вона жінка? Яке її життєве призначення? Яке місце відводили їй в різні часи і епохи? Чи багато має зробити жінка, аби на її честь назвали вулицю?
На ці та багато інших  питань - ведучі Леся Левчук та Анна Євчук, читці Марія Веремчук та Вікторія Гигера  цікаві відповіді.

Василь Вавдіюк щиро, схвильовано і від душі прочитав вірш Л.Ігнатової "Ти - жінка! Значить дуже ніжна!"
Яскравими усмішками та оплесками жіноча половина підтримала читця.
Під час заходу звучали пісні про кохання, страждання та долю жінок у виконанні  Мар'яни Кравчук та Лілії Мельник.Захід підготували та провели: Пальоха Оксана Ярославівна, (завідувач бібліотекою); Пойда Оксана Василівна, (вихователь студентського гуртожитку); Левчук Леся (ІІІ-Б); Євчук Анна (ІІІ-Б); Веремчук Марія (ІІІ-Г); Гигера Вікторія (ІІІ-Г); Вавдіюк Василь (ІІІ-Б); Кравчук Мар'яна (ІІІ-Б); Мельник Лілія (І-Г).

Немає коментарів:

Дописати коментар